Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Mobilime/Kozmetike

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 21 Nentor, 2017
Produkte 100% Bimore HERBALIFE (Tirane) (ka foto)

 -
Produkte per Dobesim 100% Bimore HERBALIFE (Tirane)

 -
Djele, 27 Gusht, 2017
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste (RRUGA KARL GEGA, STACIONI I TRENIT, Tirane) (ka foto)

 4,000
Enjte, 16 Mars, 2017
shes komplete tavoline +kolltuk*karige per bar cafe (myslym shyri, Tirane) (ka foto)

 30,000 LEK
Shtune, 13 Gusht, 2016
Tavoline Tryeze (Berat, Berat) (ka foto)

 30,000 LEK
Premte, 01 Korrik, 2016
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Arredim per bar apo restorant (bistro) (Ne qender, Tirane) (ka foto)

 3,800 €
Marte, 05 Prill, 2016
Mobilje shtepie (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 225 LEK
Hene, 27 Korrik, 2015
Karrike dhe tavolina druri (Qereke , Tirane) (ka foto)

 7 €
Premte, 19 Qershor, 2015
Shes nje krevat dopio 1.40 me 2 metra, me hapje me... (konviktet e studenteve, Tirane) (ka foto)

 250 €
Marte, 02 Qershor, 2015
Shes mobilie kozmetike (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 600 €
Shtune, 30 Maj, 2015
8 komplete tavolinash restoranti modest,stili ardeno (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 72,000 LEK
Premte, 27 Qershor, 2014
Ofrojm Rafte per Dyqane, Magazina dhe per c'do lloj biznesi tjeter bashke me montimin (Zogu i zi, Tirane)

 1 LEK
Marte, 24 Qershor, 2014
solar (Shkoder) (ka foto)

 2,200 €
Merkure, 21 Maj, 2014
Shes Lavatest dhe Poltron parukerie (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 30 LEK
Premte, 02 Maj, 2014
Raft Ekspozues (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 100 €
Merkure, 26 Mars, 2014
dhome gjumi (afer qytetit te studentit, Tirane) (ka foto)

 50,000 LEK
Shtune, 22 Mars, 2014
karrike prerje parukerie (Shkoder) (ka foto)

 100 €
Merkure, 12 Mars, 2014
rafte librash (pallatet me shigjeta, Tirane) (ka foto)

 5,000 LEK
komplet kolltukesh (pallatet me shigjeta, Tirane) (ka foto)

 30,000 LEK
Shtune, 28 Shtator, 2013
shes paisje kozmetike (Tirane) (ka foto)

 200,000 LEK
Merkure, 25 Shtator, 2013
rafte librash dhe mbajtese tv (pallatet me shigjeta, Tirane) (ka foto)

 5,000 LEK
Djele, 16 Qershor, 2013
Apartament+ Dyqan (Elbasan, Elbasan)

 78 €
Hene, 08 Prill, 2013
Bibllioteke (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)

 90,000 LEK