Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 19 Maj, 2017
Shes Server HP ProLiant DL360 G5 (Qender, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 11 Maj, 2017
JEPET ME QERA PARUKERI (ELBASAN, Elbasan) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Marte, 09 Maj, 2017
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste (RRUGA KARL GEGA, STACIONI I TRENIT, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Hene, 08 Maj, 2017
SHITET ASPIRATOR GUZHINE BIZNESI, TIP SIVAR. 89/392 CE (KINOSTUDIO, Tirane)  - Shes e blej / Per kuzhinen

Shitet dyqani (Fier, lagja"Konferenca e Pezes", Fier) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 04 Maj, 2017
Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Istrumenta muzikore

Korg PA4X Le workstation (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Istrumenta muzikore

Merkure, 26 Prill, 2017
Lavtriçe Gorenje (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Frigorifer Samsung (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Enjte, 13 Prill, 2017
Lokal ne shitje prane 21 Dhjetorit (Rr.Kavajes, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Jepet ambient per zyra me qera (Rr. Ibrahim Rugova, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shiten ambiente komerciale ne Rr. Sami Frasheri (Rr.Sami Frasheri, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 08 Prill, 2017
TOKE NE OKAZION !!! (Fushe-Kruje,Nikel. "Rruga per Nikel"., Kruje) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 07 Prill, 2017
shes toke ne Novosele te Vlores (Novosele,Vlore, Vlore) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 06 Prill, 2017
Kerkoj te Blej dyqan ne Qender pedonale (Gjuadol, Shkoder)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 31 Mars, 2017
Shes faqe facebook 8.8k pelqime (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 16 Mars, 2017
shes komplete tavoline +kolltuk*karige per bar cafe (myslym shyri, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Marte, 28 Shkurt, 2017
TENDA PER DASMA, Stola Tavolina dhe DJ (shqiperi, Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Djele, 26 Shkurt, 2017
Shes Faqe Facebook 42K 100mij Leke (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 17 Shkurt, 2017
Shitet Fabrike per prodhimin e ushqimeve Blegtorale. (Sarande)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Kerkoj Partner biznesi (Rruga Don Bosko, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 13 Shkurt, 2017
Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje (Lushnje, Lushnje) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 06 Shkurt, 2017
Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) (Shkozet, Durres)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Djele, 05 Shkurt, 2017
Shes makine qepese syzator yamata (elbasan, Elbasan) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Merkure, 01 Shkurt, 2017
Petit Larousse Illustré 2003 (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera