Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 12 Korrik, 2017
Tavolinë pingpongu (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj sportive

Gomone (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj sportive

Premte, 30 Qershor, 2017
SHES BISNESIN (Qyteti Studenti TIRANE, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 29 Qershor, 2017
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Merkure, 28 Qershor, 2017
DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr:Marin Bicikemi, te " Kisha Madhe", Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 24 Qershor, 2017
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Marte, 20 Qershor, 2017
Shitet ose jepet me qera toke (Autostrada Lac-Lezhe, Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi, Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 12 Qershor, 2017
Shitet Fabrike per prodhimin e ushqimeve Blegtorale. (Sarande)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Merkure, 07 Qershor, 2017
Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) (Shkozet, Durres)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Marte, 06 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi", Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi", Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 05 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 03 Qershor, 2017
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Premte, 02 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese