Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 02 Dhjetor, 2016
Kurse Matematike! (Tirane)

Djele, 21 Gusht, 2016
Kerkoj Kurs Fizioterapi Falas (Durres, Durres)

Hene, 04 Janar, 2016
Kurse Matematike! (qender, Tirane)

Shtune, 26 Shtator, 2015
Kurse Pikture & Laborator Artistik (Rr. Gjon Buzuku, Mbas V. Gold Tirane, Tirane) (ka foto)

Merkure, 02 Shtator, 2015
kurs pikture dhe skulpture (liqeni i thate, Tirane) (ka foto)

Enjte, 23 Korrik, 2015
KURSE MATEMATIKE ME PROFESIONALISTE (NE VARESI TE RRETHANAVE!, Tirane)

Premte, 17 Korrik, 2015
Punim diplome! (Tek unaza e re, Tirane)

Kurse Matematike! (Durres)

Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Hene, 13 Korrik, 2015
Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 22 Mars, 2014
Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 14 Shtator, 2013
Praktike Juridike (Ledio&Studentet) (Tek medresja, Tirane) (ka foto)

Merkure, 12 Dhjetor, 2012
perkethime (tirane, Pogradec)

Hene, 08 Tetor, 2012
Kurese Matematike per vitin 2012-1013 (Tirane)

Merkure, 19 Shtator, 2012
Ofroj kurse per nxenesit nga klasa e pare ne te nente (prane shkolles "Petro Nini Luarasi", Tirane)

Enjte, 13 Shtator, 2012
ITKids Afterschool Program (Rr. e Elbasanit, Tirane) (ka foto)

Premte, 03 Gusht, 2012
KURS TRAJNIM PËR KONKURSIN E UNIVERSITETIT TË SPORTEVE (KLUBI I SPORTIT PARTIZANI, Tirane)