Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Djele, 03 Shtator, 2017
Jam bisex kerkoj qifte ose mashkull bisex aktiv (Durres) (ka foto)

Premte, 18 Gusht, 2017
Kerkoj vajze ose mami deri 30 vjec per seks (Zogu i zi, Tirane)

Merkure, 16 Gusht, 2017
Kërkoj Grua të eger (Durres)

Hene, 14 Gusht, 2017
Kerkoj miq (Velipoj, Shkoder)

Shtune, 15 Korrik, 2017
i etur per sex (Durres)

Shtune, 01 Korrik, 2017
jam 23 vjec kerkoj eksperienca me nje femer te cfardolloj moshe (Durres)

jam 23 vjec kerkoj eksperienca me nje femer (Durres)

Merkure, 21 Qershor, 2017
ka femer qe don pun dhe takime intime ne ulqin per sezon ben edhe ne peje dhe suedi (ulqin , suedi, Tirane)

Premte, 14 Prill, 2017
Kerkoj femer qe don vec sex (Durres, Durres) (ka foto)

Hene, 10 Prill, 2017
kerkoj studente (Tirane)

Hene, 03 Prill, 2017
miq me përfitime (tirana, Tirane) (ka foto)

Hene, 20 Mars, 2017
kerkoj mami vajze cifte (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

Merkure, 01 Mars, 2017
Femra & cifte (Tirane , Tirane)

Djele, 29 Janar, 2017
kerkoj femer per pune dhe sex intime do e ndihmoj me pare (peje ulqin suedi, Tirane)

Enjte, 26 Janar, 2017
kerkoj nje masazhere erotike per pune ne ulqin dhe suedi (peje ulqin suedi, Tirane)

Shtune, 21 Janar, 2017
kerkoj femer per pune dhe sex intime do e ndihmoj me pare (peje prishtin ulqin, Tirane)

Merkure, 26 Tetor, 2016
hi (Tek medresja, Tirane)

Hene, 17 Tetor, 2016
Femra ose cifte per eksperienca te bukura (Kinostudio, Tirane) (ka foto)

Enjte, 11 Gusht, 2016
kush o per bised seksuale ju pres skype takime122 un jom djal (Tirane)

Marte, 05 Korrik, 2016
Kerkoj nje femer (Rruga elbasanit, Tirane)

Enjte, 16 Qershor, 2016
Kerkoj te njoh ndonje shqipetare qe jeton ne suedi (Suedi, Tirane)

Merkure, 04 Maj, 2016
hello (Tek stadiumi, Durres) (ka foto)

Merkure, 18 Nentor, 2015
zhigolo per deshirat e cdo zonje te cdo moshe (Tirane)

Premte, 04 Shtator, 2015
pershendetje jemi nje cift i martuar 36 dhe 28 vje... (Tirane)

Marte, 25 Gusht, 2015
kërkoj Shoqe (Dergut, Shkoder)