Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / bar - restorant - hotel

bar - restorant - hotel

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Tirane)

Enjte, 02 Shkurt, 2017
Restoranti italian Il Ristoro kerkon te punesoje staff (qender e Tiranes, Tirane) (ka foto)

Ristorante IL RISTORO cerca camerieri, barman, cuochi e pizzaioli (Qender, Tirane) (ka foto)

Djele, 20 Nentor, 2016
Pun√ęsim (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Premte, 20 Dhjetor, 2013
Kamarier Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane) (ka foto)

Marte, 19 Nentor, 2013
hi (Tirane)

Hene, 14 Tetor, 2013
Kamarier Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane)

Recepsionist (M), Hotel Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane)

N/d Kuzhinier,Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane)

Bar kafe Big Ben (Rruga ali Demi perball shkolles, Tirane)

Marte, 18 Qershor, 2013
Kompleksi Plazhi i Gjeneralit (Kavaje, Kavaje)

Marte, 02 Prill, 2013
Bar Restorant Green House kerkon kamarier (Rr"Jul Variboba", Tirane) (ka foto)

Merkure, 27 Mars, 2013
Green House kerkon Kuzhinier (Rr"Jul Variboba", Tirane) (ka foto)

Shtune, 23 Mars, 2013
Krye-Kamarier (Tirana International Hotel, Tirane) (ka foto)

Marte, 29 Janar, 2013
Green House Bar Restorant kerkon Guzhinjer me eksperience pune (Rr"Jul Variboba, Tirane) (ka foto)

Enjte, 17 Janar, 2013
Kamarier/e Green House (Rr"Jul Variboba, Tirane)

PLATINIUM paga 500 deri 1000 euro+ bonus (Tek ish blloku, Tirane)

Marte, 13 Nentor, 2012
Kerkojme nje person per krepa dhe Fast food (Rr.Kavajes, Tirane)

Enjte, 30 Gusht, 2012
femra per bar (Tirane)

GRILL HOUSE ( Gril House, diga e liqenit , Tirane, Tirane)

Merkure, 08 Gusht, 2012
ofrojme 2 vende pune (grill house,tek diga e liqenit artificial, Tirane)

Djele, 29 Korrik, 2012
shes shtepi ne durres (lagja 16 per ball + te kuq, Durres)