pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Kohe e lire

Kohe e lire

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 30 Mars, 2015
njohje (Tek ish blloku, Tirane)

Marte, 10 Mars, 2015
art oferta (Komuna e Parisit, Tirane)

Merkure, 26 Nentor, 2014
Sms Falas - SmsFalas.al (Tirane, Lezhe) (ka foto)

Sms Falas - SmsFalas.al (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Djele, 02 Nentor, 2014
facebook.com/Auto.Njoftime.Korca (Korce, Korce) (ka foto)

Djele, 21 Shtator, 2014
Tregime dhe ebook (Tirane)

Merkure, 06 Gusht, 2014
jepet me qera nje fushe minifutbolli (Rezidenca "Kodra e Diellit", Tirane) (ka foto)

Marte, 27 Maj, 2014
calvary chapel tirana (tek xhamlliku prane bar-kafe oslo , Tirane) (ka foto)

Hene, 05 Maj, 2014
Jam nje zoteri 52 vjec nga Tirana me arsim te lart... (Tirane)

Shtune, 06 Korrik, 2013
RADIO PLASA (FSHATI PLASE NE KORCE, Korce)

Premte, 01 Shkurt, 2013
LODRA PER FEMIJE (VLORE, Vlore) (ka foto)

Marte, 08 Janar, 2013
Teatri i Kukullave (Tirane) (ka foto)

“Fllad Rinor” në cirk (Cirku Kombëtar, Tirane) (ka foto)

Hapet “Onufri” (Galeria Kombëtare e Arteve, Tirane) (ka foto)

Ekspozitë: A ekziston babagjyshi i festave? (Galeria “Zeta”, Tirane) (ka foto)

Shes Bicikleta USA (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)

Marte, 27 Nentor, 2012
Bar Restorant ANTIKA (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

Merkure, 07 Nentor, 2012
Ofrohet pune ne Lushnje (Lushnje)

Ofrohet pune ne Fier (Fier, Fier)

Enjte, 16 Gusht, 2012
PAISJE TE PERDORURA PER PALESTRA (ELBASAN, Elbasan) (ka foto)