Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Dyqane e lokale me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 30 Korrik, 2014
DYQAN ME QERA I SHKELQYER PER CDO BIZNES. (Lagja Gafurr Muca, Lushnje) (ka foto)

 35,000 LEK
Hene, 14 Korrik, 2014
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 205 m² 1.200 Euro (Rruga Sulejman Delvina) (Rruga Sulejman Delvina, Tirane) (ka foto)

 1,200 €
Marte, 01 Korrik, 2014
Lokal / Dyqan me qera 100 m² tek rruga Budi ne hyrje tek Qytetit Student afer godinave 7 ose 8 (Tirane)

 700 €
Hene, 23 Qershor, 2014
200m2 lokal dhe bisnes bar bilardo shah ping pong. (Ne hytje te bul. Dyrrah, Durres) (ka foto)

 400 €
Marte, 17 Qershor, 2014
Dyqan me qira (Unaza e re (RR.Teodor Keko), Tirane)

 300,000 LEK
Dyqan me qera (Unaza e re (RR.Teodor Keko), Tirane)

 30,000 LEK
Hene, 16 Qershor, 2014
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Myslym Shyri, mbrapa ish Ekspozites. (Rr. Myslym Shyri, mbrapa ish Ekspozi, Tirane) (ka foto)

 450 €
Djele, 08 Qershor, 2014
Jap me qera Bar Kafe Restorant te kompletuar, ne pune dhe me xhiro ditore shume te mire. (150 metra prane Kopshtit Zoologjik, Tirane)

 -
Shtune, 07 Qershor, 2014
Ambient me qera, 130 metra katrore, buze rruge, preferohet per Banka (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 28 Maj, 2014
Dyqan me qira ne Blv. "Gjergj Fishta" (Kryqezimi i shallvareve, Tirane) (ka foto)

 850 €
Marte, 27 Maj, 2014
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise (ne Rr. Sami Frasheri, Tirane) (ka foto)

 850 €
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. (Rr. Abdyl Frasheri, , Tirane) (ka foto)

 500 €
Premte, 23 Maj, 2014
DOLCE VITA (bul Republika KORCE, Korce) (ka foto)

 3,500 €
Premte, 16 Maj, 2014
Jap DYQAN me QERA i pershtatshem dhe per ZYRE ( Lagja 5 Rr. MuPrane PARKUT SPORTIV, Durres)

 25,000 LEK
Premte, 09 Maj, 2014
NE PORCELAN, JAP DYQAN 30M2 ME QERA.. NE QENDER TE PORCELANIT, BUZE RRUGE. (PORCELAN, Tirane)

 -
JAP ME QERA 5000 M2 AMBJENT BIZNESI. ME HIPOTEKE. BUZE RRUGES KRYESORE. CMIMI OKAZION. (TIRANE, Tirane)

 -
Hene, 05 Maj, 2014
Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Arsimit. (Rr. Durresit, prane Ministrise se Ar, Tirane) (ka foto)

 400 €
Hene, 21 Prill, 2014
Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba. (Rr. Liman Kaba., Tirane) (ka foto)

 45,000 LEK
Hene, 07 Prill, 2014
JEPET DYQAN ME QERA (Tek Fresku, Tirane)

 17,000 LEK
Marte, 25 Mars, 2014
JAP ME QERA 5000 M2 AMBJENT BIZNESI. ME HIPOTEKE. BUZE RRUGES KRYESORE. CMIMI OKAZION. (TIRANE, Tirane)

 -
Merkure, 12 Mars, 2014
Dyqan me Qira tek Medreseja (Medreseja, Tirane)

 800 €
Merkure, 26 Shkurt, 2014
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Lidhja e Prizrenit ( Rr. Lidhja e Prizrenit, Tirane) (ka foto)

 350 €
Djele, 23 Shkurt, 2014
Dyqan me qera te kompleksi Tower Bridge vetem 160euro ne muaj (27.7m2) (Tirane, Tirane)

 160 €
Merkure, 19 Shkurt, 2014
Tirane, japim me qira Dyqan ne Bulevardin Barjam Curri, prane Karburant Kastrati. (Bulevardin Barjam Curri, , Tirane) (ka foto)

 1,500 €
JEPET DYQAN ME QERA (Tek Fresku, Tirane)

 150,000 LEK