pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Apartament/banese me qera 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 01 Shtator, 2014
Jap qera Ap. 2+1 modern, plotesisht te mobiluar.Me garazh makine.Kompleksi “COLOMBO 2” (Kompleksi "COLOMBO2", Vorri Bamit, Tirane)

 -
Enjte, 21 Gusht, 2014
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr.Medar Shtylla, Prane Lulishtes. (Rr.Medar Shtylla, Tirane) (ka foto)

 600 €
Merkure, 20 Gusht, 2014
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane Shkolles Petro Nini Luarasi. (Rr. Ymer Kurti, Tirane) (ka foto)

 700 €
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Bilal Golemi, prane Kompleksit Dinamo. (Rr. Bilal Golemi, Tirane) (ka foto)

 400 €
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Vaso Pasha, prane Farmacise Greke. (Rr. Vaso Pasha, prane Farmacise Grek, Tirane) (ka foto)

 600 €
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr Frang Bardhi, Selite (Rr Frang Bardhi, Selite, Tirane) (ka foto)

 400 €
Marte, 19 Gusht, 2014
Apartament 2+1 me mobilim modern me qera ne Bllok (Bllok, Tirane) (ka foto)

 600 €
Tirane, Japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. (Tirane) (ka foto)

 400 €
PRONOTONI NE PLAZHIN E SHENGJINIT, APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR. PALLAT I RI (Shengjin-Lezhe, Lezhe)

 -
Hene, 18 Gusht, 2014
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. (Rr. Bogdaneve. , Tirane) (ka foto)

 450 €
Djele, 17 Gusht, 2014
**SUPER OKAZION** apartament me qera tek Unaza e re, hotel Roland (Tirane)

 -
Hene, 04 Gusht, 2014
Jepet me qera shtepi e kompletuar 15000 leke/muaj(njeqind e pesedhjete mije leke te vjetra) (Rr.Shefqet Ndroqi prane Sanatoriumit, Tirane)

 15,000 LEK
Premte, 25 Korrik, 2014
KURI APARTAMENT 2+1 (SARANDE, Sarande) (ka foto)

 -
Djele, 20 Korrik, 2014
Apartament/banese 2+1 dhe 1+1 (Sarande, Sarande) (ka foto)

 60 €
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 600 Euro (Komuna e Parisit,Tek Lulishtja) (Komuna e Parisit,Tek Lulishtja, Tirane) (ka foto)

 600 €
Premte, 18 Korrik, 2014
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 110 m² 400 (Komuna e Parisit) (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

 400 €
Tirane, jap me qera apartament Kati 3, 100 m² 300 Euro (Perballe Farit, Tek Liqeni Artificial) (Tek Liqeni Artificial, Tirane) (ka foto)

 300 €
Marte, 15 Korrik, 2014
Vile 90 m² 220 Euro (Tek Universiteti Europian i Tiranes) (Tek Universiteti Europian i Tiranes, Tirane) (ka foto)

 220 €
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 70 m² 250 Euro (Perballe Qendres Kristal) (Perballe Qendres Kristal, Tirane) (ka foto)

 250 €
Hene, 14 Korrik, 2014
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Fasheri, zona Bllok. ( Rr. Sami Fasheri, zona Bllok. , Tirane) (ka foto)

 300 €
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 110 m² 800 euro (Tek Blloku) (Tek Blloku, Tirane) (ka foto)

 800 €
Shtune, 12 Korrik, 2014
Apartament/banese 2+1 dhe 1+1 (Sarande, Sarande) (ka foto)

 50 €
Merkure, 09 Korrik, 2014
Tirane, japim me qera Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Optika Roma. ( Rr. Hoxha Tahsim, prane Optika Roma, Tirane) (ka foto)

 300 €
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane shkolles “1 Maji ”. (Rr. Ali Demi, prane shkolles “1 Maji, Tirane) (ka foto)

 300 €
Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Ambasades Jugosllave. (Rr. Durresit, prane Ambasades Jugosl, Tirane) (ka foto)

 40,000 LEK