Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Elektroshtepiake

Postimi# A39945

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Pajisje Network ADSL SPLITTER 500 Leke (Lezhe)

Postuar me: Merkure, 08 Tetor, 2014  11:20
Permiresuar me: Shtune, 20 Qershor, 2015  06:49
Skadon me: Premte, 16 Janar, 2015  10:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 500 LEK
 
Shes nje ADSL SPLITTER bashke me dy fisho per te lidhur telefonin dhe modemin. Splitteri dhe fishot jan ato qe shihni ne foto dhe shiten te gjitha bashke per 500 Leke.

Tel. : 00355696020050
Cel. : 00355673013857
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.