Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Elektroshtepiake

Postimi# A39913

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Wireless ADSL 2/2+ Modem Router TRENDnet 25 Euro (Lezhe)

Postuar me: Shtune, 04 Tetor, 2014  11:48
Permiresuar me: Merkure, 17 Qershor, 2015  18:57
Skadon me: Hene, 12 Janar, 2015  10:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25 €
 
Shes nje Wireless ADSL 2/2+ Modem Router, i perdorur rreth 6 muaj ne gjendje perfekte per vetem 25 Euro i padiskutueshem.
Eshte i pershtashem per familjare por edhe per biznese qe kan shum pc ne rrjet pasi ka gjith parametrat e duhur per tu perdorur ne nje linje biznesi, detajat komplete te tij mund ti gjini dhe tek linku i meposhtem: http://www.trendnet.com/store/products/proddetail.asp?prod=220_TEW-658BRM&cat=40#tabs-solution01

Tel. : 0696020050
Cel. : 0673013857
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.