Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A28845

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurs Anglisht me Profesor Anglez. (Lezhe)

Postuar me: Marte, 25 Shtator, 2012  13:09
Permiresuar me: Premte, 28 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Enjte, 03 Janar, 2013  19:09
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kurs Anglisht me Profesor Anglez.

1 - "Beginners English" : (mosha 15 e siper)
2 - "English for clever kids": (mosha 11-14 vjec) per femije qe kane mesuar anglisht per te pakten 6 muaj perpara.
3 - "Intermediate English" : (mosha 15 e siper)
4 - "English for professionals": (vetem per njerez me shkolle te lart qe jane ne pune)

Kurset zhvillohen 2 here ne jave (te merkuren dhe te premten).
Grupe 4 deri ne 8 Veta.

Ejani te mesoni Anglisht, nje mundesi e Jashtezakonshme.

Profesori Zoteron shume mire dhe Gjuhen Shqipe.

Rregjistrimet kan filluar, te interesuarit te paraqiten ne adresen e meposhtme ose te kontaktojne ne numerat e telefonit.

Vendet jane te limituara.

Adresa: Tek Big Market Kati-3, Ne ambientet e Maw Agency.
Tel:069 60 200 50
069 60 200 51Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.