Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma, Tavolina, stola dhe kuzhinier (lezhe) (ka foto)

Merkure, 26 Nentor, 2014
More Radio (Tirane) (ka foto)

Hene, 13 Janar, 2014
Sherbim Internet ne Lezhe (Lezhe) (ka foto)

Shtune, 13 Prill, 2013
Penobeton (Beton i Lehtesuar) (Lezhe) (ka foto)

Tirane, - Penobeton (Beton i Lehtesuar) (Lezhe) (ka foto)

Merkure, 28 Nentor, 2012
Bar Restorant ANTIKA (Dede Marnikollaj) (Lezhe) (ka foto)

Djele, 07 Tetor, 2012
TENDA ME QIRA (LEZHE) (ka foto)