Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Postimi# A65561

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shitet dyqan ne ELBASAN (lagja Luigj Gurakuqi,pall 70,Perball NEPTUN)

Postuar me: Hene, 25 Mars, 2019  13:04
Permiresuar me: Shtune, 01 Qershor, 2019  20:22
Skadon me: Marte, 16 Korrik, 2019  09:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 168,000 €
 
Shitet dyqan 60 m2,i rinovuar ne vitin 2016.I favorshem per cdo lloj aktiviteti.Dyqani ndodhet perball Neptun.Eshte i leshuar me qera,dhe me mundesi rinovimi deri ne 5 vjet.Mund te kontaktoni me email apo wtsp ne nr 0683463309.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.