Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A35069

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Apartament (Elbasan)

Postuar me: Hene, 30 Shtator, 2013  20:30
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  03:43
Skadon me: Merkure, 08 Janar, 2014  19:30
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 520€
 

 

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne qender te qytetit, tek teatri Skampa. Ne siperfaqen prej 123 mk perfshihen, 2 dhoma, 1 kuzhine + dhome ndenje, 2 banjo, 2 korridore dhe nje ballkon. Shtepia eshte e pabanuar me pare. Pallati eshte me ashensor dhe siguron parking, uje dhe drita 24 ore.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.