Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / pune krahu - punetor

Postimi# A56242

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ofrojme vende pune per rrobaqepese (Elbasan)

Postuar me: Hene, 17 Prill, 2017  14:09
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  05:28
Skadon me: Merkure, 26 Korrik, 2017  14:09
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Rrobaqepsia "Eria Textiles shpk" kerkon te punesoje persona me ose pa eksperience,duke ju ofruar keshtu jo vetem mundesine per te punuar por dhe per te mesuar procese te ndryshme me te cilat ajo operon ne tregun gjerman.Orari punes 07:00-15:30,paga mese e kenaqshme.Sju mbetet gje tjeter vetem te vini prane ambjenteve tona ne adresen :Lagja Kongresi Elbasanit,Rruga Koco Brisku,Elbasan.Per me teper informacione ju lutem kontaktoni ne nr e cel 0673989264Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.