Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Furgona

Postimi# A37749

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
mercedes benz vito 2500 euro (elbasan)

Postuar me: Shtune, 29 Mars, 2014  20:02
Permiresuar me: Hene, 30 Qershor, 2014  21:04
Skadon me: Hene, 07 Korrik, 2014  21:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,500 €
 
shitet mercedes benz vito i vitit 2003.me motor 2200,makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe gjenerike.me clima,abs,esp,airbag,cmimi 2500 euro dogana e pa paguar, per info 0692578899Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.