Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A41836

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHES MAKINE KIA MODEL RIO (ELBASAN)

Postuar me: Enjte, 09 Korrik, 2015  21:31
Permiresuar me: Enjte, 09 Korrik, 2015  21:36
Skadon me: Shtune, 17 Tetor, 2015  21:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 5,000 €
 
OKAZION !!!
Shes nje makine te markes KIA , prodhim i vitit 2008.
Makina eshte ne kushte shume te mira ,nuk eshte perdorur shume dhe cmimi eshte shume i leverdisshem ,makina eshte me dogane te paguar ne janar te vitit 2013 dhe dokumentacion te rregullt.Me perdorim vetem 42,000 km .Cmim i negociushem,
Kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr.e telefonit.0672012618

FaleminderitVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.