Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A40992

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Mercedes C220 Classic (Elbasan)

Postuar me: Djele, 07 Dhjetor, 2014  13:57
Permiresuar me: Shtune, 20 Qershor, 2015  06:49
Skadon me: Marte, 17 Mars, 2015  13:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 4,300 €
 
Mercedes C220 Nafte i sapoardhur me dogane te paguar dhe me siguracion te paguar per nje vit.
Eshte gati per targat
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike

0696801044Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.