Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A36830

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shitet ford focus 1.8 nafte e 2002-it (Komuna-Mollas-Elbasan)

Postuar me: Merkure, 15 Janar, 2014  10:29
Permiresuar me: Premte, 18 Prill, 2014  11:57
Skadon me: Premte, 25 Prill, 2014  11:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3,200 €
 
shes ford focus 1.8 nafte viti prodhimit 2002 me dokumenta te rregulta deri ne shtator

eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike

me sendilje meshine, antifurt.cd,mp3 etc

demce sula cel.. 0695236225

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.