Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A34674

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes makine karavan Volkswagen passat Viti 2002,full optional, 4.300 Euro (elbasan)

Postuar me: Premte, 06 Shtator, 2013  16:21
Permiresuar me: Hene, 09 Dhjetor, 2013  11:57
Skadon me: Djele, 15 Dhjetor, 2013  15:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 4,300 €
 
shes makine karavan Volkswagen passat Viti 2002,full optional, 4.300 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 96
KM.........: 173000

Shes volkswagen passat viti 2002. 1.9 TDI nafte. ne gjendje te shkelqyer. sapo ardhur dhe sapo jane nxjerr targat. me klima,sensor parkimi,sendilje lekure,sendilje me ngrohje,me baxha xhami lart. me 6 marsha, full optional. makina eshte shume ekonomike. shitet 4300 euro.

Tel. : 0696816994

Cel. : 0673848468Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.