Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A34563

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes makine BMW 320D Viti 2002, 2.0nafte 4.200 Euro (elbasan)

Postuar me: Enjte, 29 Gusht, 2013  16:04
Permiresuar me: Marte, 03 Dhjetor, 2013  11:57
Skadon me: Shtune, 07 Dhjetor, 2013  15:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 4,200 €
 
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110
KM.........: 182000

Shes BMW 320 viti 2002. 2.0 nafte. makina sapo ka ardhur,i eshte prere dogana dhe sapo jane nxjerre targat shqipetare, ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike. me klima dixhitale,komanda ne timon,goma te reja. me liber sherbimesh dhe shume opsione te tjera.

Tel. : 0696816994

Cel. : 0673848468Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.