Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A30288

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Elbasan, shes peugeot portobagazh 307 HDI Viti 2002, 1.4 nafte 3.200 Euro i Diskutueshem (elbasan)

Postuar me: Hene, 24 Dhjetor, 2012  14:57
Permiresuar me: Marte, 02 Prill, 2013  10:35
Skadon me: Merkure, 03 Prill, 2013  22:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3,200 €
 
Shes Peugeot 307 HDI. Viti 2002. fuqia motorike 1400cc. karburanti nafte. e paperdorur ne shqiperi. me targat e reja te bera dhe dogane te paguar.shitet 3200 euro i diskutueshem. makina eshte teper ekonomike dhe e gatshme per cfaredolloj prove. ju faleminderit.
Cel : 0696816994 Vodafone Club
Cel : 0673848468 EagleVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.