Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A31503

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shitet apartament 3+1 l.kastriot (fier l.kastriot ball rr.leon rei)

Postuar me: Marte, 26 Shkurt, 2013  19:53
Permiresuar me: Enjte, 30 Maj, 2013  22:35
Skadon me: Enjte, 06 Qershor, 2013  20:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 90 €
 
shitet ose jepet me qera apartament 3+1 me gjith garazh 27m2. ball per ball shkolles naim frasheri L.KASTRIOT RR.LEON REI .shtepia eshte ne katin e 3te banimi ,me pamje nga shkolla -dhe rruga kryesore , 3 dhoma gjumi ,sallon+guzhine, 2 banjo ,3 ballkone ,koridor te math +garazh.shtepia eshte e mobiluar dhe e kompletuar cmimi i mobiluar 110.000 euro
cmimi pa mobilie 90.000 euro
cmimi me qera 500 euro ne muaj..
cmimi eshte i padiskutushem .numer kontakti. 0039 342 141 95 84. Osé po' te jem ne Shqiperi 0694772777.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.