Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A28908

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHITET SHTEPI (Fier,Konferenca e Pezes)

Postuar me: Premte, 28 Shtator, 2012  16:44
Permiresuar me: Hene, 31 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Djele, 06 Janar, 2013  22:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 55,000 €
 
Pamje nga dielli, 2 banjo , 2 ballkone ,kati i 7,
E KOMPLETUAR DHE ME HIPOTEK !

Cel ; 069 52 40 157Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.