Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Postimi# A28348

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Fier. Shitet Apartament banimi 3+1 (Lgj 1 Maj, tek Kisha)

Postuar me: Premte, 31 Gusht, 2012  08:57
Permiresuar me: Hene, 03 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Djele, 09 Dhjetor, 2012  14:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 460
 
Shitet apartament i ri (me hipoteke) 3+1, 153 m² ne katin e 8 i shtruar me parket dhe me nje pamje te mbrekullueshme nga kisha. Cmimi 460 €⁄m². Cel 069 32 66 550Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.