Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 10 Prill, 2016
Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction Fier (Lgj. 1 Maj, Rr. Skender Muskaj, Fier,Shqiperi) (ka foto)

 440 €
Merkure, 06 Maj, 2015
Shitet shtepia 2+1+dhom studimi kati i 5 te rregul... (Lagja 16 prilli) (ka foto)

 45 LEK
Shtune, 08 Nentor, 2014
Shiten Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction Fier (Fier) (ka foto)

 399 €
Premte, 02 Maj, 2014
OKAZIN (PALL TE BAR PIAZZA)

 1,000 €
Shtune, 01 Mars, 2014
Okazion Shes apartament 2+1 ne FIER (FIER Lagjia KASTRIOT, perbri Universitetit UFO) (ka foto)

 35,000 €
Merkure, 29 Janar, 2014
Shitje apartamenti (Fier)

 320 €
Merkure, 10 Korrik, 2013
Shitet apartament 2+1 (Fier)

 3,900,000 LEK
Premte, 22 Shkurt, 2013
Okazion Shes apartament 2+1 ne FIER (Lagjia KASTRIOT, perbri ish Policise)

 35,000 €
Okazion Shes dyqan ne FIER (Lagjia KASTRIOT, perbri ish Policise)

 30,000 €