Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A29599

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
FIER ... OKAZION ... Shes ose kembej truall 2.000 m² 18.000 Euro (Mbyet-Portez) (Fier)

Postuar me: Shtune, 10 Nentor, 2012  09:49
Permiresuar me: Marte, 12 Shkurt, 2013  12:59
Skadon me: Hene, 18 Shkurt, 2013  16:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25
 
Shes 2000 m truall ne lagje te banuar, me uje dhe korent .

E certifikuar me dokumenta te hipotekuara.Cmimi: 18.000 Euro Ose e nderroj me nje makine te cfardoshme + vleren e shtuar qe te arrije cmimin e tokes

Adresa: Unaza Talulantia (rruga e Plykut), prane fabrikes se letres ose prapa Tecit.

Cel. : 0672122277

Mail: g.eurostar@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.