Faqja Kryesore / Maqedoni / Libra, Filma e Muzike /

Postimi# A29616

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Fjalor I Terminologjise Detare Anglisht-Shqip/Autor:Kapiten. Qemal Domi (Durres,Shqiperi)

Postuar me: Marte, 19 Shkurt, 2013  22:13
Permiresuar me: Premte, 24 Maj, 2013  11:59
Skadon me: Enjte, 30 Maj, 2013  23:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Fjalor I Terminologjise Detare Anglisht-Shqip (Me Ekuivalentet Ne Frengjisht Dhe Gjermanisht)
Ky fjalor perfshin terminologjine kryesore te disiplinave detare, te tregtise detare dhe te peshkimit. Eshte shume i dobishem per cdo person qe ka te beje me fushen e detarise dhe te transportit detar ne pergjithesi. Pervecse perkthimit ne anglisht ka edhe ekuivalentet e terminologjise ne gjermanisht dhe ne frengjisht. ISBN 99927-31-02-8
Autor : Capt. Qemal Domi
Gjendja e produktit: Libra te paperdorur dhe kemi gjendje mbi 30 cope
Cmimi: Euro 20Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.