Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Grua kerkon burre

Postimi# A41879

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Aroma (Podujev)

Postuar me: Enjte, 05 Shkurt, 2015  09:43
Permiresuar me: Merkure, 17 Qershor, 2015  18:57
Skadon me: Shtune, 16 Maj, 2015  10:43
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
I pershendes te gjith meshkujt , jam nje grua por me mengon jeta sexuala, kerkoj te gjith meshkujt te cilet nuk jan te knaqur me grat e tyre te me kontaktojne, une jam shum serioze dhe kerkoj discrecion 1000% ai qe shpreh deshir te takohet me mua duhet te qendroj mir ekonomikisht dhe kohen qe do jet me mua kerkoj te ma paguaj, me shkruani ne e-mail adres dhe besoj qe do te ndaeheni te knaqur. falminderit per mirkuptimVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.