Faqja Kryesore / Kosove / Sherbime / Te tjera

Postimi# A35503

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë (PRIZREN)

Postuar me: Enjte, 30 Janar, 2014  21:30
Permiresuar me: Djele, 04 Maj, 2014  11:57
Skadon me: Shtune, 10 Maj, 2014  22:30
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.


Të ndëruar klient/e tani pranë Agjencionit “PROMOKOS“ mund të aplikoni pa pagesë dhe ta provoni fatin për ata që dëshirojnë të aplikojnë për:
- Qëndrim të përhershëm,
– Punësim dhe
– Studimë në Kanada
Për plotësim të formularëve duheni të bashkpunoni ngusht me administratën e Agjensionit Promokos.
KONTAKTI:
Adresa:
Prizren, Ortakoll, te ABI center, përkatsisht te Tregu i Gjelbërt, kati i dytë.
Mobil:
049/ 705 222
049/ 711 222
049/ 740 111
049/ 745 111
e-mail:info.promokos@gmail.com
www.promokos.infoVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.