Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A76577

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë për shitje në Ndocej. (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 31 Gusht, 2019  17:40
Skadon me: Hene, 09 Dhjetor, 2019  16:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 40,000,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipërfaqe 386,3 m² për kat.

✔Cilësitë e tokës:

- Toka ka dalje në rrugën kryesore “Bajram Curri” si dhe në Unazën e qytetit.

- Toka ndodhet në një zonë të populluar që e bën të përshtatshme për ndërtimin e një banese private, të një pallati, të një ambienti shërbimi etj.

- Toka është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 40'000'000 lekë

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.