Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A76281

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë për shitje pas Zmijanëve (Shkoder)

Postuar me: Enjte, 22 Gusht, 2019  13:32
Skadon me: Shtune, 30 Nentor, 2019  12:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,700,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:

– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj

– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 27 milionë lekë

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

📱+355 67 66 66 765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.