Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A75744

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë në shitje në Dobraç (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 03 Gusht, 2019  16:58
Skadon me: Hene, 11 Nentor, 2019  15:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 50,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç.

Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i.

✔Cilësitë e pronës:

– Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta.

– Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një zonë të qetë për familjarë.

ÇMIMI: 50’000 €/dynymi

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

+355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.