Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A72343

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet anije peshkimi. (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 13 Prill, 2019  10:04
Permiresuar me: Premte, 17 Maj, 2019  13:53
Skadon me: Hene, 22 Korrik, 2019  10:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 12,000 €
 
SHITET ANIJE PESHKIMI PER LUNDRIM BREGDETARE KOMBETAR ME LARGIM 6 MILJE NGA BREGU
Barka esht e sapo ardhur nga Italia dhe esht e paisur me Hollot, Radar, Ploter dhe Trate Fundore Gati per Peshkim!
Ndodhet ne Shengjin
Cmimi 12000€
Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsappVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.