Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A71112

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Home Cinema. (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 09 Mars, 2019  11:17
Permiresuar me: Marte, 30 Prill, 2019  15:15
Skadon me: Hene, 17 Qershor, 2019  12:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 120 €
 
Shitet Home Cinema te markes Samsung i pershtatshem per Bar , Zyra , Shtepia.
Kane ardhur nga Gjermania. Jane ne gjendje shume te mire kane edhe nje pamje shume te bukur dhe moderne.
Cmimi 120€
Ndodhen ne Shkoder
Kontakto 0692883398Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.