Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A47775

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Agjent Telemarketingu në gjuhën Gjermane Xerox Shkodër (Pazari (Lirija))

Postuar me: Enjte, 17 Mars, 2016  16:02
Skadon me: Shtune, 25 Qershor, 2016  17:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Xerox Shkodër operon me fushatat Groupon në gjuhën Gjermane
Të interesuarit duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme:
- Njohuri të gjuhës Gjermane nivel i avancuar
- Njohuri kompjuterike
- Eksperiencë e mëparshme përbën avantazh.

Tek Xerox Shkodër do të gjeni:
- Punësim që në ditë të parë;
- Transport mbrenda dhe jashtë qytetit të Shkodrës;
- Kopësht për Femijët e punonjësve;
- Orare Fleksibël;
- Staf me eksperiencë dhe të kualifikuar;
- Aktivitete motivuese/ teambuilding Xerox jo vetëm një vend pune i thjeshtë.
Bëhu pjesë e Xerox, Bëhu pjesë e profesionalizmit!

Kontakto: shkodra@xerox.com ose në nr e tel: +355 694 080 477
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.