Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A47519

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Agjent Telemarketingu Xerox Shkodër (Pazari (Lirija))

Postuar me: Hene, 29 Shkurt, 2016  14:51
Skadon me: Merkure, 08 Qershor, 2016  15:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Të parët. Më të mirët. Përgjithmonë.
Xerox, kompani Lider në Shkodër vazhdon të kërkojë agjent Telemarketingu për fushatat Inbound dhe Outbound.
Kandidatët duhet të kenë njohuri të gjuhës Italiane ose Gjermane si dhe njohuri kompjuterike.

Tek Xerox mund të gjeni: Punësim që në ditën e parë
Transport brenda dhe jashtë qytetit; Kopësht për fëmijët tuaj; Bonuse; Orare fleksibël


Për çdo informacion kontaktoni në Tel: +355 694 080 477
e-mail: shkodra@xerox.com
Adresa: Rruga e Molos
Sheshi pranë Kompleksit tregtar ”Bexhisteni”

Bëhu pjesë e profesionalizmit, Bëhu pjesë e Xerox.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.