Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A47517

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Agjent Telemarketingu Xerox Vlorë (Vlore)

Postuar me: Hene, 29 Shkurt, 2016  14:49
Skadon me: Merkure, 08 Qershor, 2016  15:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Të parët. Më të mirët. Përgjithmonë.
Xerox, kompani Lider në Vlorë vazhdon të kërkojë agjent Telemarketingu.
Kandidatët duhet të kenë njohuri të gjuhës Italiane të nivelit mesatar ose të avancuar si dhe njohuri kompjuterike.

Tek Xerox mund të gjeni: Punësim që në ditën e parë
Transport; Bonuse; Orare fleksibël

Bëhu pjesë e profesionalizmit, Bëhu pjesë e Xerox.

Për çdo informacion kontaktoni në Tel: +355 694 054 872
e-mail: vlora@xerox.com
Adresa: Rruga “Kosova”
Përballë Universitetit “Ismail Qemali” Vlorë

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.