Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A47176

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Agjent Telemarketingu Xerox Shkodër (Pazari (Lirija))

Postuar me: Marte, 02 Shkurt, 2016  17:01
Skadon me: Enjte, 12 Maj, 2016  18:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Qëllimi i Xerox Shkodër është zgjerimi dhe diversiteti.
Kërkoni një vend pune? Apliko në Xerox, ne të presim ty!
Tek Xerox do të gjeni: - Fushata në Gjuhën Italiane dhe Gjermane - Inbound dhe Outbound
- Projekte Inbound dhe Outbound
- Punësim që në ditë të parë;
- Transport mbrenda dhe jashtë qytetit të Shkodrës;
- Kopësht për Femijët e punonjësve;
- Orare Fleksibël;
- Staf me eksperiencë dhe të kualifikuar;
- Aktivitete motivuese/ teambuilding Xerox jo vetëm një vend pune i thjeshtë.
Eja apliko, Ti je i rëndësishëm për ne!
Kontakto: e-mail: shkodra@xerox.com ose tel: +355 694 080 477Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.