Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A45490

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Agjent Telemarketingu (Qemal Draçini)

Postuar me: Hene, 07 Shtator, 2015  17:51
Permiresuar me: Hene, 07 Shtator, 2015  18:19
Skadon me: Merkure, 16 Dhjetor, 2015  16:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Xerox Shkodër vazhdon të kërkojë Agjent Telemarketingu të cilët kanë njohuri të gjuhës Italiane.
Kërkoni një vend pune? Apliko në Xerox, ne të presim ty!
Tek Xerox do të gjeni:
- Punësim që në ditë të parë;
- Transport;
- Kopësht për Femijët e punonjësve;
- Orare Fleksibël;
- Staf me eksperiencë dhe të kualifikuar;
- Aktivitete motivuese/ teambuilding Xerox jo vetëm një vend pune i thjeshtë.
Eja apliko, Ti je i rëndësishëm për ne!
Kontakto: e-mail: shkodra@xerox.com ose tel: +355 694 080 477Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.