Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A37670

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
CALL CENTER SHKODRA

Postuar me: Hene, 24 Mars, 2014  09:39
Permiresuar me: Merkure, 25 Qershor, 2014  16:47
Skadon me: Merkure, 02 Korrik, 2014  10:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
XL World Shkoder kerkon te punesoje operator/e telemarketingu per projektet e reja ne INBOUND dhe OUTBOUND ne gjuhen Italiane.
Garantojme:rroge fikse,bonuse,formim profesional dhe trasport falas,staf rinor,ambient internacional,mundesi karriere.
EJA DHE TI ME NE!!!!
XL World Shkoder
L."Vasil Shanto"
Rr."Qemal Dracini"
Cel.+355694080477
recruiting.shkodra@xlworld.euVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.