Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A37168

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
VENDE TE REJA PUNE!!! (SHKODER)

Postuar me: Merkure, 12 Shkurt, 2014  10:50
Permiresuar me: Hene, 19 Maj, 2014  15:38
Skadon me: Premte, 23 Maj, 2014  11:50
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
XL World Shkoder kerkon te punesoje operatore telemaketingu per INBOUND dhe OUTBOUND. Garantojme :rroge baze ,bonus,orar fleksibel,rritje ne karriere,ambient rinor dhe internacional,transport falas,dhe formim profesional falas. Kandidatet duhet te kene nje nivel mesatar ose te avancuar te gjuhes Italiane. Jeni te mirepritur! XL World Shkoder L."Vasil Shanto" Rr."Qemal Dracini" Shkoder Cel.+355694080477
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.