Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A62671

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere me qira pas policisë (rruga e Golemit, pas policisë.)

Postuar me: Marte, 20 Mars, 2018  16:18
Skadon me: Enjte, 28 Qershor, 2018  17:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 10,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 25 m² të ndodhur te rruga e Golemit, pas policisë.

✔ Karakteristikat:
- Prona është një shtëpi private një-katëshe me 60 m² oborr.
- Është e shtruar me pllakë.
- Ka një dhomë dhe një banjo.
- Ofrohet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 10’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.