Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A62077

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere me qira në Sarreq (Sarreq)

Postuar me: Enjte, 15 Shkurt, 2018  15:00
Skadon me: Shtune, 26 Maj, 2018  16:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 15,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me vendndodhje në Sarreq, rruga “Marin Biçikemi”. Banesa ka një sipërfaqe prej 42 m² dhe ndodhet në katin e dytë të pallatit.

✔Cilësitë:
- Përbëhet nga një dhomë.
- Ka vetratë xhami.
- Ka një banjo të kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.
- Është e pamobiluar (përveç kuzhinës).
- Ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar dhe të njohur të qytetit.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.