Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A56241

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shkoder-Jepet garsoniere me qera me sip.40 m/katror (Zooteknike,prane ish shko.veterinare)

Postuar me: Hene, 17 Prill, 2017  13:21
Permiresuar me: Merkure, 19 Prill, 2017  10:28
Skadon me: Merkure, 26 Korrik, 2017  13:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 6,000 LEK
 
Garsoniera ka banjo me vete dhe nje ballkon dhe eshte pjeserisht e mobiluar (mungojne elektroshpiaket)

-Adresa: Lagjia Zooteknike, 50 m prane ish shkolles veterinare.Shkoder.

-Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: +355 673150918Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.