Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A46737

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
takim me qifte bisexuale

Postuar me: Djele, 27 Dhjetor, 2015  10:14
Skadon me: Marte, 05 Prill, 2016  11:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
ne jamnje mashkull bisexual, kerkoj te takohem mefemra dhe meshkuj per sex te mire te gjat dhe te paharrueshem ne shtrat, ateher kush deshiron te perjetoj kete kenaqesi urdheroni dheme kontaktoni, diksrecioni 100%, ju pres praVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.