Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A46694

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
takim te kendeshme

Postuar me: Merkure, 23 Dhjetor, 2015  14:42
Skadon me: Premte, 01 Prill, 2016  15:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Une jamnje mashkull bisexual, kerkoj te takohem mefemra dhe meshkuj per sex te mire te gjat dhe te paharrueshem ne shtrat, ateher kush deshiron te perjetoj kete kenaqesi urdheroni dheme kontaktoni, diksrecioni 100%, ju pres praVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.