Faqja Kryesore / Kosove / Sherbime / Te tjera

Postimi# A77482

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

Postuar me: Premte, 04 Tetor, 2019  11:22
Skadon me: Djele, 12 Janar, 2020  10:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

Blini Tableta Killer Pain, Nembutal, Seconal, Oxycotin, Di, Valium, Hydrocodone & Ritalin Online.

Emri i Kompanisë: Marek Pharma
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
numri whatsapp: +1 (608) 620-3565
Faqja e internetit: http: //www.marekpharma.com/
ID wickr: marekpharma1

Përshëndetje, ne jemi furnizuesit e vrasësve të ndryshëm të dhimbjes dhe medikamente për lehtësimin e dhimbjes, dhe kimikate të tjera kërkimore. Zbritja është gjithashtu e aplikueshme për blerësit me shumicë. Transporti është planifikuar me përpikëri; paketimi bëhet me profesionalizëm, Ne kemi në dispozicion mjetet e mëposhtme më poshtë në dispozicion në ankand;
Pilula të dhimbjes / ankthit
Seconal
Nembutal (pluhur, pilula dhe forma e lëngshme)
Oxycotin / Oxycodone 10,20 a, 40 dhe 80 mg
Shurupi i kollës së purpurt (16oz dhe 320z) Actavis Promethazine Codeine
Hydrocodone 10500, 10325, 7.5750 mg
Valium 10,15 dhe 20 mg
Xanax 1 dhe 2 mg
Dilaudid 2,4 dhe 8 mg
Ritalin 5,10, 20 mg
Percocet 7.5mg, 5mg dhe 10mg
Hapja 20mg dhe 40mg
Lorcet - (Hydrocodone Bitartrate / Acetaminophen) 10 mg / 650 mg
Midazolam 3mg
Motrin 400mg dhe 600mg
Norco - (Hydrocodone Bitartrate / Acetaminophen) 5 mg / 325 mg
Soma 350mg
Tramadol (Ultram) 50mg
Valium 2mg, 5mg dhe 10mg
Markë Valium Roche 10mg
Voltaren 50mg dhe 100mg
Adderall, Anaprox, Ansaid, Acephen
Bupren, ish, Butrans
Percocet, Phrenilin, Percodan
Soma,, Subutex
Cataflam, Celebrex
Flexeril, Fentora ..,
Demerol, Daypro, Dilaudid
Endocet
Lorcet,, L, ortab
Ibudone
Metadoni, Morfina
Naprosyn, Norco
Oxycontin, Opana
Ritalin, Roxicodone
Ultram
Vicodin, Voltaren, Vicoprofen
Kokainë, MDMA, 4-Methylaminorex,
4-MMC, MDPV, LSD, DMT,
PCP 5-MeO, Heroinë,
Pluhur Ketamine DXM, Dexedrine,
Adderall, Nubain nalbuphine 20mg / ml,
Onax, Lorazepam, Diazepam,
Clonazepam, Alprazolam, Norco,
Hydrocodone, Percocet, Xanax,
Ritalin, Vicodin, OPana ER,
Dilaudid, Buprenorphine, MS Contin,
Morfinë shishkë, shishma hidromorfoni,
Pilula Hydromorphone, Oxymorphone ER,
Pilula Oxymorphone IR, Roxy 30mg,
Fentanyl, Fent Patches Gel,
Fent pops Atiq 1200mcg,
Fentora, 300ug
Ju lutemi na kontaktoni për porosinë tuaj më të mirë dhe çmime të mira, Dorëzimi bëhet përmes USPS, TNT, AUSPOST, EMS, A-1, FEDEX, UPS dhe Express Mail në varësi të klientëve dhe shumë më tepër. ne ofrojmë transportin e matur në të gjithë botën në varësi të vendndodhjes së blerësit. Ne ofrojmë transport të shpejtë gjatë natës dhe transport të besueshëm brenda SH.B.A., në Australi, Kanada, MB, Gjermani, Suedi, etj. Ne ofrojmë listën tonë të çmimeve, sipas porosisë së blerësit.
Dërgoni porosinë tuaj përmes postës elektronike.
Emri i Kompanisë: Marek Pharma
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
numri whatsapp: +1 (608) 620-3565
Faqja e internetit: http: //www.marekpharma.com/
ID wickr: marekpharma1Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.