Hyr te NumerNje

Per te pare postimet ne kete kategori, ju lutemi te logoheni duke klikuar linkun me poshte!
Hyr te NumerNje.com

Ne rast se nuk keni nje llogari te Numernje, mund te regjistroheni nepermjet linkut me poshte!
Regjistrohu

Nese nuk jeni i interesuar, klikoni linkun me poshte!
Shko ne faqen kryesore


   Faqja Kryesore / Kosove / Martohu me mua /

Postimi# A53027

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Timi85 (Peje)

Postuar me: Merkure, 26 Tetor, 2016  00:22
Permiresuar me: Merkure, 26 Tetor, 2016  19:22
Skadon me: Marte, 23 Korrik, 2019  00:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Emri: Timi85
Mbiemri: Krasniqi
Mosha vjec: 1985
Besimi fetar: Mysliman
Gjatesia cm: 178
Arsimimi: Kimist
 
Pershendetje jam ni djal nga peja kerkoj ni vajz per lidhje serioze kam fakultetin e kimis e kam shkollen e mesme te mjeksis un punoj kam ni jet normale stabile rrjedhi nga ni familje me shum vlera nuk jam egoist jam demokrat ama tradhtin se duroj dote deshiroj ta njoftoj ni vajz per qellime dhe lidhje serioze mosha te jet perafersisht nga 22vjet e gjeri 31 vjeqe te jet e shkolluar se paku ta ket fakultetin dhe te di tmi trespektoj prind per mu ska problem eparsi kan te gjitha vajzat qoft mbrenda dhe jasht kosoves te gjitha jan te diskutushme perpos kuptohet vdekja te jet e sinqert e dashur e but ama jam i but i urt sikur qingji i dashur i sjellshem i nderum i rrespektum i menqur i ndegjum besomni naten me pishe apo qiri do e kontrolloj a eshte duke marr frym nga dashuria do e beje un them e lumja ajo vajz qe do e kaloj jeten me mua feja nuk me interrson muslimane apo katolike femer nuk kam pas as nuk kam ju lutem shum per qellime jo serioze mos me kontaktoni emaili im eshte agkrasniqi@laposte.net ju mirprse vajza pa hezitime ju flm me rrespekt vajzaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.