Faqja Kryesore / Kosove / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A40594

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet toke ne Istog (Istog)

Postuar me: Marte, 18 Nentor, 2014  00:49
Permiresuar me: Marte, 23 Qershor, 2015  03:45
Skadon me: Enjte, 26 Shkurt, 2015  00:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shitet toke ne Istog, 3 km larg qendres me siperfaqe 20.000 metra katror....Mbi toke gjendet edhe nje shtepi ekzistuse e vjeter.Toka eshte e pajisur me hipoteke dhe gjithe dokumentat perkatese.Per me shume informacioni kontaktoni ne numrin e telefonitVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.